LECO N-NOOCATiknoolajiyadda Unugga
Tiknoolajiyadda Unugyada Kala-goynta ee SMBB
Unug Laba-geesood ahModuleTechnologies
Waxqabadka Lidka-PID ee aadka u fiican ee Lidka-PID-ka ah ee hooseeya
Saamaynta Hooska Hot Spot oo Yar
Soo-saar Koronto Sare oo Hoose BOS & LCOE ah
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: 2015 EMS
● ISO45001: 2018 OHSMS
● Tayada Caadiga ah ee IEC61215/IEC61730
● Tijaabooyinka Cusbo/Ciid/Amooniya ee IEC61701/IEC62716
| Unugyada Qorraxda | Nooca N-Mono |
| Tirada Unugyada | 108 (6x18) |
| Cabbirrada | 1961 x 1134 x 33mm |
| Miisaanka | 27.8kg |
| Muraayadda Hore / Dhabarka | 2.0mm galaas nus-qaboojiye ah oo dahaaran |
| Qaab-dhismeedka | Daawaha aluminiumka ah ee anodized (la xoojiyay culays sare ikhtiyaari ah) |
| Sanduuqa Isgoyska | Ip68 oo lagu qiimeeyay (3 diode oo gudbin ah) |
| Fiilooyinka soo baxa | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Dhererka waa la habeyn karaa | |
| Xidhiidhiyayaasha | Mc4 wuu ku habboon yahay |
| Tijaabada culeyska farsamada | Hore 5400Pa / Dambe 2400Pa |
| FASALKA AWOODDA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Awoodda ugu badan (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Danabka Wareegga Furan (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Koronto Gaaban (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Danab ku jira awoodda ugu badan (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Awoodda Ugu Badan ee Hadda (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| Waxtarka MOODULKA (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Iftiin 1000W/m², heerkulka unugga 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iftiin 800W/m², heerkulka deegaanka 20ºC, xawaaraha dabaysha 1m/s, AM1.5G
| Faa'iidada Dambe | Halbeegga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Awoodda ugu Badan (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Weel | 40'HQ |
| Qaybo halkii baaldi | 34 |
| Baakadaha weel kasta | 24 |
| Qaybo weelkiiba | 816 |
| Heerkulka Module-ka Hawlgalka | -40℃ ilaa +85℃ |
| Danabka Nidaamka ugu Badan | 1500 DC (IEC) |
| Qiimaynta Fiyuuska Taxanaha Ugu Badan | 30A |
| Dulqaadka Awoodda | 0/+5W |
| Heerkulka Hawlgalka Magacaaban (NMOT) | 45±2℃ |
| Isku-darka Heerkulka ee Pmax | -0.29%/℃ |
| Isku-dhafka Heerkulka ee Voc | -0.25%/℃ |
| Heerkulka Isku-dhafka Isc | +0.045%/℃ |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com