LECO N-NOOCATiknoolajiyadda Unugga
Tiknoolajiyadda Unugyada Kala-goynta ee SMBB
Unug Laba-geesood ahModuleTechnologies
Waxqabadka Lidka-PID ee aadka u fiican ee Lidka-PID-ka ah ee hooseeya
Saamaynta Hooska Hot Spot oo Yar
Soo-saar Koronto Sare oo Hoose BOS & LCOE ah
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: 2015 EMS
● ISO45001: 2018 OHSMS
● Tayada Caadiga ah ee IEC61215/IEC61730
● Tijaabooyinka Cusbo/Ciid/Amooniya ee IEC61701/IEC62716
| Unugyada Qorraxda | Nooca N-Mono |
| Tirada Unugyada | 144 (6x24) |
| Cabbirrada | 2278 x 1134 x 30mm |
| Miisaanka | 31.5kg |
| Muraayadda Hore / Dhabarka | 2.0mm galaas nus-qaboojiye ah oo dahaaran |
| Qaab-dhismeedka | Daawaha aluminiumka ah ee anodized (la xoojiyay culays sare ikhtiyaari ah) |
| Sanduuqa Isgoyska | Ip68 oo lagu qiimeeyay (3 diode oo gudbin ah) |
| Fiilooyinka soo baxa | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Dhererka waa la habeyn karaa | |
| Xidhiidhiyayaasha | Mc4 wuu ku habboon yahay |
| Tijaabada culeyska farsamada | Hore 5400Pa / Dambe 2400Pa |
| FASALKA AWOODDA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Awoodda ugu badan (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Danabka Wareegga Furan (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Koronto Gaaban (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Danab ku jira awoodda ugu badan (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Awoodda Ugu Badan ee Hadda (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| Waxtarka MOODULKA (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Iftiin 1000W/m², heerkulka unugga 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iftiin 800W/m², heerkulka deegaanka 20ºC, xawaaraha dabaysha 1m/s, AM1.5G
| Faa'iidada Dambe | Halbeegga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Awoodda ugu Badan (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Weel | 20'GP | 40'HQ |
| Qaybo halkii baaldi | 36 | 36 |
| Baakadaha weel kasta | 5 | 20 |
| Qaybo weelkiiba | 180 | 720 |
| Heerkulka Module-ka Hawlgalka | -40℃ ilaa +85℃ |
| Danabka Nidaamka ugu Badan | 1500 DC (IEC) |
| Qiimaynta Fiyuuska Taxanaha Ugu Badan | 30A |
| Dulqaadka Awoodda | 0/+5W |
| Heerkulka Hawlgalka Magacaaban (NMOT) | 45±2℃ |
| Isku-darka Heerkulka ee Pmax | -0.29%/℃ |
| Isku-dhafka Heerkulka ee Voc | -0.25%/℃ |
| Heerkulka Isku-dhafka Isc | +0.045%/℃ |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com