| MASHRUUC KORONTO | QAYBAHA | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Awoodda ugu badan | Pmax (W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Danab hawlgalka ugu fiican | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Hadda hawlgalka ugu fiican | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Danab wareeg furan | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Hadda wareegga gaaban | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Heerkulka hawlgalka ee moduleka | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Danabka ugu badan ee nidaamka | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Hawada fiyuuska ugu badan | A | 25 | |||
| Kala duwanaanshaha dulqaadka awoodda | % | 0~+3% | |||
| *STC (Xaaladda tijaabada caadiga ah): Shucaaca hore 1000W/m², Heerkulka unugga 25℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Heerkulka hawlgalka ee la qiimeeyay ee unugga | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Heerka heerkulka ugu badan ee awoodda | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Heerka heerkulka danab-furan | Voc | %/℃ | -0.24 |
| Heerka heerkulka hadda ee wareegga gaaban | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Heerka badbaadada | Fasalka II |
| Dammaanadda alaabta | 12 sano oo ah agabka wax soo saarka iyo tiknoolajiyada |
| Dammaanadda korontada | 25 sano oo soo saar koronto toosan ah |
| * Hoos u dhaca sanadka ugu horeeya waa 2%. Laga bilaabo sanadka xigay, hoos u dhaca sanadlaha ah wuxuu ka yar yahay 0.5%. Awoodda module-ku kama yaraan 80% sannadkii 25aad. | |
| Nooca unugyada | Unugga TOPCon 182×91mm |
| Habaynta unugyada | 144 xabbo (12×12) |
| Cabbirka moduleka | 2260x1219x2.7mm |
| Miisaanka moduleka | 7.44kg |
| Sanduuqa isgoyska | Qiimaynta ku lifaaqan IP68 |
| Fiilada wax soo saarka | 4mm², 500mm dhererka fiilo saafi ah. Dhererka fiilada waa la habeyn karaa |
| Nooca isku xidhka | Iswaafajinta MC4 |
| Qaab-dhismeedka | Lama Helin |
| Culayska taagan ee hore (cadaadiska barafka) | 5400Pa |
| Culayska taagan ee dambe (cadaadiska dabaysha) | 2400Pa |
| Gaadiidka | Gawaarida Madal 13m | Gawaarida Madal 17.5m | Weel 20'C | Weel 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Cabbirka | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Baaldi | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Gabal/Baakad | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Wadarta qaybaha | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Cabbirka baakadka (Baakad) | 2320 * 1110 * 1400mm | |||
| Awoodda ugu badan (W) | Waxtarka Beddelka | Miisaanka | Dammaanadda Alaabta | Dammaanadda Awoodda | Cabbirrada Module-ka | Habaynta Unugga |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 2260x1219x2.7mm | 144 xabbo (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 2260x1110x2.7mm | 132 xabbo (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 2260x1020x2.7mm | 120 xabbo (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 2260x918x2.7mm | 108 xabbo (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 2260x825x2.7mm | 96 xabbo (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 2260x735x2.7mm | 84 xabbo (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 2260x644x2.7mm | 72 xabbo (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 1545x425x2.7mm | 72 xabbo (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 1150x927x2.7mm | 54 xabbo (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 sano | 25 sano | 1750x1150x2.7mm | 80 xabbo (8x10) |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com