LECO N-NOOCATiknoolajiyadda Unugga
Tiknoolajiyadda Unugyada Kala-goynta ee SMBB
Unug Laba-geesood ahModuleTechnologies
Waxqabadka Lidka-PID ee aadka u fiican ee Lidka-PID-ka ah ee hooseeya
Saamaynta Hooska Hot Spot oo Yar
Soo-saar Koronto Sare oo Hoose BOS & LCOE ah
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: 2015 EMS
● ISO45001: 2018 OHSMS
● Tayada Caadiga ah ee IEC61215/IEC61730
● Tijaabooyinka Cusbo/Ciid/Amooniya ee IEC61701/IEC62716
| Unugyada Qorraxda | Nooca N-Mono |
| Tirada Unugyada | 120 (6x20) |
| Cabbirrada | 2172 x 1303 x 35mm |
| Miisaanka | 35.0kg |
| Muraayadda Hore / Dhabarka | 2.0mm galaas nus-qaboojiye ah oo dahaaran |
| Qaab-dhismeedka | Daawaha aluminiumka ah ee anodized (la xoojiyay culays sare ikhtiyaari ah) |
| Sanduuqa Isgoyska | Ip68 oo lagu qiimeeyay (3 diode oo gudbin ah) |
| Fiilooyinka soo baxa | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dhererka waa la habeyn karaa | |
| Xidhiidhiyayaasha | Mc4 wuu ku habboon yahay |
| Tijaabada culeyska farsamada | Hore 5400Pa / Dambe 2400Pa |
| FASALKA AWOODDA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Awoodda ugu badan (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Danabka Wareegga Furan (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Koronto Gaaban (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Danab ku jira awoodda ugu badan (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Awoodda Ugu Badan ee Hadda (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| Waxtarka MOODULKA (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Iftiin 1000W/m², heerkulka unugga 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iftiin 800W/m², heerkulka deegaanka 20ºC, xawaaraha dabaysha 1m/s, AM1.5G
| Faa'iidada Dambe | Halbeegga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Awoodda ugu Badan (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Weel | 40'HQ |
| Qaybo halkii baaldi | 32 |
| Baakadaha weel kasta | 18 |
| Qaybo weelkiiba | 576 |
| Heerkulka Module-ka Hawlgalka | -40℃ ilaa +85℃ |
| Danabka Nidaamka ugu Badan | 1500 DC (IEC) |
| Qiimaynta Fiyuuska Taxanaha Ugu Badan | 35A |
| Dulqaadka Awoodda | 0/+5W |
| Heerkulka Hawlgalka Magacaaban (NMOT) | 45±2℃ |
| Isku-darka Heerkulka ee Pmax | -0.30%/℃ |
| Isku-dhafka Heerkulka ee Voc | -0.24%/℃ |
| Heerkulka Isku-dhafka Isc | +0.04%/℃ |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com