LECO N-NOOCATiknoolajiyadda Unugga
Tiknoolajiyadda Unugyada Kala-goynta ee SMBB
Tiknoolajiyada Module-ka Unugyada Laba-geesoodka ah
Waxqabadka Lidka-PID ee aadka u fiican ee Lidka-PID-ka ah ee hooseeya
Saamaynta Hooska Hot Spot oo Yar
Soo-saar Koronto Sare oo Hoose BOS & LCOE ah
● ISO9001:2015 QMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001: 2018 OHSMS
● Tayada Caadiga ah ee IEC61215/IEC61730
● Tijaabooyinka Cusbo/Ciid/Amooniya ee IEC61701/IEC62716
| Unugyada Qorraxda | Nooca N-Mono |
| Tirada Unugyada | 96 (6x16) |
| Cabbirrada | 1762 x 1134 x 30mm |
| Miisaanka | 24.0kg |
| Muraayadda Hore | 2.0mm galaas nus-qaboojiye ah oo dahaaran |
| Qaab-dhismeedka | Daawaha aluminiumka ah ee anodized (la xoojiyay culays sare ikhtiyaari ah) |
| Sanduuqa Isgoyska | Ip68 oo lagu qiimeeyay (3 diode oo gudbin ah) |
| Fiilooyinka soo baxa | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Dhererka waa la habeyn karaa | |
| Xidhiidhiyayaasha | Mc4 wuu ku habboon yahay |
| Tijaabada culeyska farsamada | Hore 5400Pa / Dambe 2400Pa |
| FASALKA AWOODDA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Awoodda ugu badan (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Danabka Wareegga Furan (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Koronto Gaaban (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Danab ku jira awoodda ugu badan (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Awoodda Ugu Badan ee Hadda (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| Waxtarka MOODULKA (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Iftiin 1000W/m², heerkulka unugga 25°C, AM1.5G NMOT: Iftiin 800W/m², heerkulka deegaanka 20°C, xawaaraha dabaysha 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Faa'iidada Dambe | Halbeegga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Awoodda ugu Badan (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Weel | 40'HQ |
| Qaybo halkii baaldi | 36 |
| Baakadaha weel kasta | 26 |
| Qaybo weelkiiba | 936 |
| Heerkulka Module-ka Hawlgalka | -40℃ ilaa +85℃ |
| Danabka Nidaamka ugu Badan | 1500 DC (IEC) |
| Qiimaynta Fiyuuska Taxanaha Ugu Badan | 30A |
| Dulqaadka Awoodda | 0/+5W |
| Heerkulka Hawlgalka Magacaaban (NMOT) | 45±2℃ |
| Isku-darka Heerkulka ee Pmax | -0.29%/℃ |
| Isku-dhafka Heerkulka ee Voc | -0.25%/℃ |
| Heerkulka Isku-dhafka Isc | +0.045%/℃ |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com