LECO N-NOOCATiknoolajiyadda Unugga
Tiknoolajiyadda Unugyada Kala-goynta ee SMBB
Unug Laba-geesood ahModuleTechnologies
Waxqabadka Lidka-PID ee aadka u fiican ee Lidka-PID-ka ah ee hooseeya
Saamaynta Hooska Hot Spot oo Yar
Soo-saar Koronto Sare oo Hoose BOS & LCOE ah
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: 2015 EMS
● ISO45001: 2018 OHSMS
● Tayada Caadiga ah ee IEC61215/IEC61730
● Tijaabooyinka Cusbo/Ciid/Amooniya ee IEC61701/IEC62716
| Unugyada Qorraxda | Nooca N-Mono |
| Tirada Unugyada | 132 (6x20) |
| Cabbirrada | 2382 x 1134 x 33mm |
| Miisaanka | 33.8kg |
| Muraayadda Hore / Dhabarka | 2.0mm galaas nus-qaboojiye ah oo dahaaran |
| Qaab-dhismeedka | Daawaha aluminiumka ah ee anodized (la xoojiyay culays sare ikhtiyaari ah) |
| Sanduuqa Isgoyska | Ip68 oo lagu qiimeeyay (3 diode oo gudbin ah) |
| Fiilooyinka soo baxa | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dhererka waa la habeyn karaa | |
| Xidhiidhiyayaasha | Mc4 wuu ku habboon yahay |
| Tijaabada culeyska farsamada | Hore 5400Pa / Dambe 2400Pa |
| FASALKA AWOODDA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Awoodda ugu badan (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Danabka Wareegga Furan (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Koronto Gaaban (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Danab ku jira awoodda ugu badan (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Awoodda Ugu Badan ee Hadda (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| Waxtarka MOODULKA (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Iftiin 1000W/m², heerkulka unugga 25°C, AM1.5G NMOT: Iftiin 800W/m², heerkulka deegaanka 20°C, xawaaraha dabaysha 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Faa'iidada Dambe | Halbeegga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Awoodda ugu Badan (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Weel | 40'HQ |
| Qaybo halkii baaldi | 34 |
| Baakadaha weel kasta | 20 |
| Qaybo weelkiiba | 680 |
| Heerkulka Module-ka Hawlgalka | -40℃ ilaa +85℃ |
| Danabka Nidaamka ugu Badan | 1500 DC (IEC) |
| Qiimaynta Fiyuuska Taxanaha Ugu Badan | 30A |
| Dulqaadka Awoodda | 0/+5W |
| Heerkulka Hawlgalka Magacaaban (NMOT) | 45±2℃ |
| Isku-darka Heerkulka ee Pmax | -0.29%/℃ |
| Isku-dhafka Heerkulka ee Voc | -0.25%/℃ |
| Heerkulka Isku-dhafka Isc | +0.045%/℃ |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com