LECO N-NOOCATiknoolajiyadda Unugga
Tiknoolajiyadda Unugyada Kala-goynta ee SMBB
Unug Laba-geesood ahModuleTechnologies
Waxqabadka Lidka-PID ee aadka u fiican ee Lidka-PID-ka ah ee hooseeya
Saamaynta Hooska Hot Spot oo Yar
Soo-saar Koronto Sare oo Hoose BOS & LCOE ah
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: 2015 EMS
● ISO45001: 2018 OHSMS
● Tayada Caadiga ah ee IEC61215/IEC61730
● Tijaabooyinka Cusbo/Ciid/Amooniya ee IEC61701/IEC62716
| Unugyada Qorraxda | Nooca N-Mono |
| Tirada Unugyada | 156 (6x26) |
| Cabbirrada | 2465 x 1134 x 33mm |
| Miisaanka | 34.8kg |
| Muraayadda Hore / Dhabarka | 2.0mm galaas nus-qaboojiye ah oo dahaaran |
| Qaab-dhismeedka | Daawaha aluminiumka ah ee anodized (la xoojiyay culays sare ikhtiyaari ah) |
| Sanduuqa Isgoyska | Ip68 oo lagu qiimeeyay (3 diode oo gudbin ah) |
| Fiilooyinka soo baxa | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dhererka waa la habeyn karaa | |
| Xidhiidhiyayaasha | Mc4 wuu ku habboon yahay |
| Tijaabada culeyska farsamada | Hore 5400Pa / Dambe 2400Pa |
| FASALKA AWOODDA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Awoodda ugu badan (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Danabka Wareegga Furan (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Koronto Gaaban (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Danab ku jira awoodda ugu badan (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Awoodda Ugu Badan ee Hadda (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| Waxtarka MOODULKA (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Iftiin 1000W/m², heerkulka unugga 25°C, AM1.5G NMOT: Iftiin 800W/m², heerkulka deegaanka 20°C, xawaaraha dabaysha 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Faa'iidada Dambe | Halbeegga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Awoodda ugu Badan (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Weel | 40'HQ |
| Qaybo halkii baaldi | 34 |
| Baakadaha weel kasta | 16 |
| Qaybo weelkiiba | 544 |
| Heerkulka Module-ka Hawlgalka | -40℃ ilaa +85℃ |
| Danabka Nidaamka ugu Badan | 1500 DC (IEC) |
| Qiimaynta Fiyuuska Taxanaha Ugu Badan | 30A |
| Dulqaadka Awoodda | 0/+5W |
| Heerkulka Hawlgalka Magacaaban (NMOT) | 45±2℃ |
| Isku-darka Heerkulka ee Pmax | -0.29%/℃ |
| Isku-dhafka Heerkulka ee Voc | -0.25%/℃ |
| Heerkulka Isku-dhafka Isc | +0.045%/℃ |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com