LECO N-NOOCATiknoolajiyadda Unugga
Tiknoolajiyadda Unugyada Kala-goynta ee SMBB
Unug Laba-geesood ahModuleTechnologies
Waxqabadka Lidka-PID ee aadka u fiican ee Lidka-PID-ka ah ee hooseeya
Saamaynta Hooska Hot Spot oo Yar
Soo-saar Koronto Sare oo Hoose BOS & LCOE ah
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001: 2015 EMS
● ISO45001: 2018 OHSMS
● Tayada Caadiga ah ee IEC61215/IEC61730
● Tijaabooyinka Cusbo/Ciid/Amooniya ee IEC61701/IEC62716
| Unugyada Qorraxda | Nooca N-Mono |
| Tirada Unugyada | 132 (6x22) |
| Cabbirrada | 2384 x 1303 x 35mm |
| Miisaanka | 38.5kg |
| Muraayadda Hore / Dhabarka | 2.0mm galaas nus-qaboojiye ah oo dahaaran |
| Qaab-dhismeedka | Daawaha aluminiumka ah ee anodized (la xoojiyay culays sare ikhtiyaari ah) |
| Sanduuqa Isgoyska | Ip68 oo lagu qiimeeyay (3 diode oo gudbin ah) |
| Fiilooyinka soo baxa | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dhererka waa la habeyn karaa | |
| Xidhiidhiyayaasha | Mc4 wuu ku habboon yahay |
| Tijaabada culeyska farsamada | Hore 5400Pa / Dambe 2400Pa |
| FASALKA AWOODDA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Awoodda ugu badan (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Danabka Wareegga Furan (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Koronto Gaaban (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Danab ku jira awoodda ugu badan (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Awoodda Ugu Badan ee Hadda (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| Waxtarka MOODULKA (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Iftiin 1000W/m², heerkulka unugga 25°C, AM1.5G NMOT: Iftiin 800W/m², heerkulka deegaanka 20°C, xawaaraha dabaysha 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Faa'iidada Dambe | Halbeegga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Awoodda ugu badan (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Awoodda ugu Badan (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Waxtarka Module-ka STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Weel | 40'HQ |
| Qaybo halkii baaldi | 32 |
| Baakadaha weel kasta | 18 |
| Qaybo weelkiiba | 576 |
| Heerkulka Module-ka Hawlgalka | -40℃ ilaa +85℃ |
| Danabka Nidaamka ugu Badan | 1500 DC (IEC) |
| Qiimaynta Fiyuuska Taxanaha Ugu Badan | 35A |
| Dulqaadka Awoodda | 0/+5W |
| Heerkulka Hawlgalka Magacaaban (NMOT) | 45±2℃ |
| Isku-darka Heerkulka ee Pmax | -0.30%/℃ |
| Isku-dhafka Heerkulka ee Voc | -0.24%/℃ |
| Heerkulka Isku-dhafka Isc | +0.04%/℃ |
Shirkadda ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefoon/WhatsApp/Wechat:+86 13023538686
Iimayl: gavin@alifesolar.com
Dhismaha 36, Hongqiao Xinyuan, Degmada Chongchuan, Magaalada Nantong, Shiinaha
www.alifesolar.com